КВАЛІФІКОВАНИЙ НАДАВАЧ
ЕЛЕКТРОННИХ ДОВІРЧИХ ПОСЛУГ
"АЦСК РИНКУ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ"

Новини

22 червень 2020

До уваги користувачів!
  У зв’язку з перебоями в роботі кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг та з метою забезпечення стабільної роботи з програмним комплексом XMtrade|PXS рекомендуємо невідкладно отримати кваліфікований електронний підпис (далі – КЕП) у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг «АЦСК ринку електричної енергії».
  Зазначаємо, що юридичні та фізичні особи можуть використовувати одночасно декілька діючих КЕП, отриманих у різних кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг.
   Для отримання інформації щодо отримання КЕП в АЦСК РЕЕ звертайтеся, будь ласка, за телефонами (044) 205-01-11, (044) 205-01-81, (044) 205-01-82, (096) 406-96-63 або заходьте за посиланням acsk.oree.com.ua у розділ «Реєстрація користувачів».

05 червень 2020
Згідно з інформацією, розміщеною на сайті Центрального засвідчувального органу Міністерства цифрової трансформації України, з Довірчого списку кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг виключено кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг товариства з обмеженою відповідальністю «КЛЮЧОВІ СИСТЕМИ». Підстави: Наказ Міністерства цифрової трансформації України від 04 червня 2020 року №88 Подання Адміністрації Державної служби спеціального звязку та захисту інформації України від 02 червня 2020 року № 11/02/02-883. З метою забезпечення стабільної роботи з програмним комплексом XMtrade|PXS рекомендуємо отримати кваліфікований електронний підпис (далі – КЕП) у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг «АЦСК ринку електричної енергії». Також зазначаємо, що юридичні та фізичні особи можуть використовувати одночасно декілька діючих КЕП, отриманих в різних кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг.
18 березня 2020

До уваги користувачів!
  Керуючись Законами України «Про захист населення від інфекційних захворювань» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби(COVID-19)», постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», та з метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19, кваліфікований надавач електронних довірчих послуг «АЦСК ринку електричної енергії» (Далі – АЦСК РЕЕ) тимчасово з 18.03.2020 призупиняє надання послуг з формування та видачі кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.
  Про дату відновлення надання послуг з формування та видачі кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів АЦСК РЕЕ буде повідомлено в робочому порядку.