КВАЛІФІКОВАНИЙ НАДАВАЧ
ЕЛЕКТРОННИХ ДОВІРЧИХ ПОСЛУГ
"АЦСК РИНКУ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ"

Новини

22 червень 2020

До уваги користувачів!
  У зв’язку з перебоями в роботі кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг та з метою забезпечення стабільної роботи з програмним комплексом XMtrade|PXS рекомендуємо невідкладно отримати кваліфікований електронний підпис (далі – КЕП) у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг «АЦСК ринку електричної енергії».
  Зазначаємо, що юридичні та фізичні особи можуть використовувати одночасно декілька діючих КЕП, отриманих у різних кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг.
   Для отримання інформації щодо отримання КЕП в АЦСК РЕЕ звертайтеся, будь ласка, за телефонами (044) 205-01-11, (044) 205-01-81, (044) 205-01-82, (096) 406-96-63 або заходьте за посиланням acsk.oree.com.ua у розділ «Реєстрація користувачів».

05 червень 2020
Згідно з інформацією, розміщеною на сайті Центрального засвідчувального органу Міністерства цифрової трансформації України, з Довірчого списку кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг виключено кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг товариства з обмеженою відповідальністю «КЛЮЧОВІ СИСТЕМИ». Підстави: Наказ Міністерства цифрової трансформації України від 04 червня 2020 року №88 Подання Адміністрації Державної служби спеціального звязку та захисту інформації України від 02 червня 2020 року № 11/02/02-883. З метою забезпечення стабільної роботи з програмним комплексом XMtrade|PXS рекомендуємо отримати кваліфікований електронний підпис (далі – КЕП) у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг «АЦСК ринку електричної енергії». Також зазначаємо, що юридичні та фізичні особи можуть використовувати одночасно декілька діючих КЕП, отриманих в різних кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг.
18 березня 2020

До уваги користувачів!
  Керуючись Законами України «Про захист населення від інфекційних захворювань» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби(COVID-19)», постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», та з метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19, кваліфікований надавач електронних довірчих послуг «АЦСК ринку електричної енергії» (Далі – АЦСК РЕЕ) тимчасово з 18.03.2020 призупиняє надання послуг з формування та видачі кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.
  Про дату відновлення надання послуг з формування та видачі кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів АЦСК РЕЕ буде повідомлено в робочому порядку.

17 жовтня 2019

До уваги користувачів!
  Міністерство юстиції України внесло до Довірчого списку, в якому містяться відомості про кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, державне підприємство «Оператор ринку» як квалфікованого надавача електронних довірчих послуг «АЦСК ринку електричної енергії» (далі – АЦСК РЕЕ).
  З 17 жовтня 2019 року всі учасники ринку електричної енергії матимуть змогу безкоштовно отримати в АЦСК РЕЕ кваліфікований електронний підпис.
  Це дасть можливість учасникам ринку ефективно вести торги електричною енергією і не залежати від можливих ситуацій, коли через збої програмно-технічних комплексів інших кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг «Оператору ринку» доводилося оперативно приймати рішення про продовження часу закриття воріт на ринку «на добу наперед» чи внутрішньодобовому ринку.
  Для отримання інформації щодо оформлення в АЦСК РЕЕ кваліфікованого електронного підпису звертайтесь за телефоном (044)205-01-11 або перейдіть за посиланням acsk.oree.com.ua в розділ «Реєстрація користувачів».

03 жовтня 2019

До уваги користувачів!
  У зв'язку з проведення регламентних робіт в програмно-технічному комплексі кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг "АЦСК ринку електричної енергії" (далі - АСЦК РЕЕ) 03.10.2019 з 15 год. 30 хв. до 17 год. 00 хв. доступ до сервісів АЦСК РЕЕ буде обмежено.

16 листопада 2018

До уваги користувачів!
  У зв’язку з набуттям з 07.11.2018 чинності Законом України від 05.10.2017 №2155 “Про електронні довірчі послуги” з 15.11.2018 набув чинності Договір про надання кваліфікованих електронних довірчих послуг, який відповідно до статті 634 Цивільного кодексу України є договором приєднання та укладається шляхом приєднання Замовника до всіх його умов.
  Згідно з зазначеним договором електронні довірчі послуги надаються на безоплатній основі:
- всім сторонам договору між членами Оптового ринку електричної енергії України;
- Кабінету Міністрів України;
- головному органу у системі центральних органів виконавчої влади у формуванні та забезпеченні реалізації державної політики в електроенергетичному, ядерно-промисловому, вугільно-промисловому, торфодобувному та нафтогазовому комплексах;
- постійно діючому незалежному державному колегіальному органу, метою діяльності якого є державне регулювання, моніторинг та контроль за діяльністю суб’єктів господарювання у сферах енергетики та комунальних послуг;
- фізичним особам, які на момент отримання послуг являються працівниками ДП “Енергоринок”.
  Для інших юридичних осіб (фізичних осіб-підприємців) та фізичних осіб кваліфіковані електронні довірчі послуги надаються на платній основі згідно з тарифами.

    Договір про надання кваліфікованих електронних довірчих послуг[переглянути] [завантажити]


  Також зазначаємо, що з 15.11.2018 до розгляду та опрацювання приймаються лише оновлені форми документів (заяв) згідно з якими надаються електронні довірчі послуги:

Юридична особа
Юридична особа, яка є стороною ДЧОРЕ
Філії та представництва юридичної особи
Іноземні представництва
Установа
Фізична особа

07 листопада 2017

До уваги користувачів!
   З 10.11.2017 набуває чинності нова редакція Договору про надання послуг електронного цифрового підпису, який відповідно до статті 634 Цивільного кодексу України є договором приєднання та укладається шляхом приєднання Замовника до всіх його умов.
Згідно з зазначеним договором послуги електронного цифрового підпису надаються на безоплатній основі:
- всім сторонам договору між членами Оптового ринку електричної енергії України;
- Кабінету Міністрів України;
- головному органу у системі центральних органів виконавчої влади у формуванні та забезпеченні реалізації державної політики в електроенергетичному, ядерно-промисловому, вугільно-промисловому, торфодобувному та нафтогазовому комплексах;
- постійно діючому незалежному державному колегіальному органу, метою діяльності якого є державне регулювання, моніторинг та контроль за діяльністю суб’єктів господарювання у сферах енергетики та комунальних послуг;
- фізичним особам, які на момент отримання послуг ЕЦП являються працівниками ДП “Енергоринок”.

    Договір про надання послуг ЕЦП на безоплатній основі [переглянути] [завантажити]

26 жовтня 2017

До уваги користувачів!
  Повідомляємо що, до Регламенту роботи акредитованого центру сертифікації ключів ринку електричної енергії внесено зміни.
    Зазначені зміни набувають чинності через десять робочих днів з дня їх публікації (з 10.11.2017).